Sisord Teknoloji

Sisord Teknoloji 2015 yılında Kadıköy 'de kurulmuştur. Şirketimiz; denizcilik ve savunma sanayi şirketlerine web tabanlı ve web arayüzlü yazılım projeleri geliştirmektedir.
Hakkımızda

İletişim

Hizmet Yönetim Sistemi Politikası

      SISORD TEKNOLOJI  olarak sözleşme ve müşteri şartlarını eksiksiz yerine getirebilmek için her bir servis süreçlerindeki standartları yakalamak ve servis süreçlerini iyileştirmek için belirlenen görevleri süreç sorumluları ve süreç çalışanları ile gerçekleştirmek.

Sisord Teknoloji sunduğu tüm hizmetlerin Hizmet Seviye anlaşmalarına, Yasa ve Standartlara uygun olarak sunulmasını, ölçme ve raporlanmasını, teknolojik değişiklikler ve iş gereksinimleri doğrultusunda Sürekli iyileştirilebilmesini sağlayarak Müşteri Memnuniyetini arttırmayı amaçlar.

Hizmet Sürekliliği süreci ile Yazılım hizmetlerinde ortaya çıkabilecek bir kesinti durumunda, hizmeti önceden belirlenmiş süreler içinde tekrar kullanılabilir duruma getirmek ve Sisord’un verdiği hizmetlerin iş sürekliliğini artırmak. Bu amaçla :

  • ISO 20000 Hizmet Yönetim Sistemi süreçlerine uygun şekilde yönetilir.
  • Sisord Teknoloji ve iştiraklerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde doğru hizmetin sunumu için yetenek ve kaynaklar en uygun şekilde kullanılır.
  • Hizmeti verebilecek yetkinlikte kaynaklar sağlanır.
  • Sunulan hizmetlerin SLA’leri, Sisord Teknoloji Hizmet kataloğunda yer alan hizmetler için tanımlanmış SLA süreleri ile uyumludur.
  • Tüm süreçlerin performans göstergeleri tanımlanır ve izlenir.
  • Müşteri memnuniyet anketleri yapılır. Sonuçlar ve müşteri şikâyetleri değerlendirilerek iyileştirici önlemler alınır.
  • Bu politikayı yılda bir kez gözden geçirerek güncel tutarız.

                                                                                                                  Genel Müdür

Anasayfa