Sisord Teknoloji

Sisord Teknoloji 2015 yılında Kadıköy 'de kurulmuştur. Şirketimiz; denizcilik ve savunma sanayi şirketlerine web tabanlı ve web arayüzlü yazılım projeleri geliştirmektedir.
Hakkımızda

İletişim

Hizmetlerimiz

Özel Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Firmanın kendine özgü ihtiyaçlarının belirlenip, ona özel sistem yazılımları geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

İhtiyaçlara yönelik iOS ve Android için kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurup, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım ve yazılım kabiliyetlerini sizlere sunuyoruz.

Profesyonel Web Tasarım

Web üzerinde var olmak ve bilinirliğini artırmak isteyen küçük/büyük işletmelerin, ihtiyaçlarına yönelik, geliştirilebilir alt yapısıyla, sonradan çıkabilecek tüm yazılım ihtiyaçlarını karşılayabilecek web tasarımları yapıyoruz.

E-ticaret Sistemi

İnternet üzerinden satış yapmak isteyen işletmelere, güveniliği ön planda tutan, geliştirilebilir alt yapısıyla, sonradan çıkabilecek tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek e ticaret sistemleri yapıyoruz.

Siber Güvenlik

Birlikte ve verimli çalışarak güvenlik hedeflerinize ulaşmanızı ve daha ötesine taşımayı amaçlıyor, bu yönde çözümler sunuyoruz.

SEO

Web sitelerinin arama motorlarından daha fazla organik trafik çekmesini sağlıyor, hem bu ziyaretçilerin dönüşüm oranlarını arttırıyoruz.

Google Ads

Google Ads ile hedeflerinize, pazarlama stratejilerinize uygun reklam modelleriyle yeni kitlelere ve daha önce sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılarınıza özel reklamlar sunma olanağı sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumunuzun duruşunu ve başarısını temsil eden, müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yapan, kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz.

Microsoft Partners

Bulut öncelikli bir dünyada rekabet gücünüzü korumak için ihtiyacınız olan yetenekleri geliştirerek bir dijital şirkete dönüşünmeniz için, size uygun ürünleri ulaştırıyoruz.